Rafał Solecki on czw., 30/01/2020 - 00:16

Miło nam poinformować, że naukowcy z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, w tym członek naszego Instytutu, prof. dr hab. Zbigniew Kobyliński, znaleźli się wśród członków Komitetów Naukowych Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2020-2023.
Poniżej prezentujemy listę członków poszczególnych Komitetów Naukowych:

• Komitet Nauk Filozoficznych - dr hab. Adam Świeżyński (WFCh)
  • Komitet Nauk o Kulturze Antycznej - dr hab. Katarzyna Jażdżewska (WNH), prof. ks. dr hab. Józef Naumowicz (WNHS), prof. dr hab. Jan Zabłocki (WPiA)
  • Komitet Nauk o Literaturze - dr hab. Tomasz Chachulski (WNH)
  • Komitet Nauk Politycznych - dr hab. Anna Skolimowska (WSE), prof. dr hab. Radosław Zenderowski (WSE)
  • Komitet Nauk Pra i Protohistorycznych - prof. dr hab. Zbigniew Kobyliński (WNHS)
  • Komitet Nauk Teologicznych - ks. dr hab. Bartosz Adamczewski (WT), ks. prof. dr hab, Janusz Kręcidło (WT), dr hab. Monika Przybysz (WT), prof. dr hab. Eugeniusz Sakowicz (WT), ks. prof. dr hab. Piotr Tomasik (WT)
  • Komitet Psychologii - dr hab. Jan Cieciuch (WFCh)
  • Komitet Biologii Organizmalnej - prof. dr hab, Krzysztof Szostek (WFCh)
  • Komitet Krystalografii - prof. dr hab. Kinga Suwińska (WMP.SNŚ)

Gratulujemy!