Sprawy organizacyjne

Rafał Solecki on czw., 30/01/2020 - 00:07

Szanowni Państwo,
w związku z prowadzonym przez Biuro Karier UKSW projektem
„Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW”
skierowanym dla studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich kierunków dostępnych na UKSW, zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach połączonych z diagnozą kompetencji i pakietem indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym. Tematy do wyboru:

- ABC własnego biznesu (czwartki od 12 marca)
- Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki (wtorki od 10 marca)
- Negocjacje i savoir vivre w biznesie (środy od 11 marca)
- Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian (poniedziałki od 9 marca)
- Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów (piątki, od 27 marca, wyjątkowo pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 2 marca)

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warsztaty będą realizowane na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3-4 pkt ECTS. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów i regulaminu uczestnictwa dostępne są na stronie www.bk@uksw.edu.pl.

W dniu 31 stycznia oraz 20 lutego o godz. 14.00 w Sali 322, bud 23 odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych udziałem w projekcie.